Senza categoria

Tirane, ofroj vend pune Agjent Marketingu (ne terren)

Tirane, ofroj vend pune Agjent Marketingu (ne terren)

BLG Group eshte nje kompani e cila merret me nderkombetarizimin e kompanive italiane ne rajonin e Ballkanit,
duke u dhene keshtu mundesi kompanive dhe bizneseve shpiptare te takojne dhe bashkepunojne me emra,
firma te rendesishme italiane. E pranishme ne Shqiperi qe ne vitin 2009 BLG Group po zgjeron akoma me shume aktivitetin e saj dhe
me qellim zgjerimin e stafit kerkon te Punesoje:

Agjent Marketingu ne terren

Kerkesat:
1. Te kete ekperience pune te ngjashme
2. Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe organizuese
3. Te jene serioze, korrekte, energjike dhe bindes
4. Te kete aftesi per te menaxhuar kohen ne terren
5. Te kete aftesi per te punuar ne grup
6. Mosha mbi 25 vjec
7. Te permbushe objektivat e kerkuara
8. Njohja e gjuhes italiane perben avantazh

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne hr@balcancompany.com, duke percaktuar pozicionin e punes per te cilin aplikon.
PS : Do te kontaktohen vetem ato CV, te cilat do te perzgjidhen

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: